LivingstonTrap.com


Browse LCTL
- Home
- Shooter Scores
    > A-on-do-wa-nuh
    > Conesus Lake
    > Holfield
    > Honeoye
    > Lima
    > Mt. Morris
    > Mumford
    > Springwater
    > York
- Category Scores
    > Junior
    > Lady
    > Senior Veteran
    > Veteran
    > Armed Services
    > Parent Junior
    > Parent Child
    > Husband Wife
    > Cy Linton
    > 5 Person Team
- Standings
- Shoot Calendar
- Club Information
- Mailing List
- Discussion
- Contact
- Links
- Shoot-off
- Minutes
- Roadrunner 2015
Shoot-off Classes and Trophy Teams
Here are the shoot-off classes and trophy teams:
A-On-Do-Wa-Nuh
Doran, Mike 42
Welsted, Kirk 41
Doran, Brooke      (JR) 46
Weichman, Kenny 45
Pilc, John 36
210
Conesus Lake
Caryl, David 46
Parmelee, Howard 45
Rittler, Chris 42
Frew, John 39
Smith, Ed 45
217
Hol-field
Sherbinski, Ray 48
Rogers, Jim 40
Rogers, Gary 46
Crudele, Mike 45
Williard, Larry 42
221 CH
Honeoye
Hilburger, Dennis 30
Abbott, Jeremy     (JR) 32
Long, Kevin 37
Philio, Tom 35
Abbott, Jim 39
173
Lima
Alderson, Don 48
Evans, Larry 40
Wilcox, Peaches 32
Jones Jr., Reggie 45
Wilcox, Don 35
200
Mt. Morris
Cichelli, Dave 44
Herbstsommer, Tim 42
Baker, Andrew 38
Somers, John 37
Steiner, Rick 38
199
Mumford
Semmel, Butch 47
Sickles, Ted 37
Taft, Tim 34
Martin, Joe 25
Hayes, Chris 28
171
Springwater
Wyatt, Bob 49
Vose, Larry 40
McAllister, Bob 44
Sullivan, Bob 39
Sullivan, Tim 36
208
York
Davis, Jim 43
Ashley, Jerry 41
Keenan, Chuck 39
Tones, Mark 38
Hodges, Jim 38
199
Class AA:
Wyatt, Bob 49 1st
Doran, Mike 42
Caryl, David 46
Sherbinski, Ray 48 3rd
Cichelli, Dave 44
Alderson, Don 48 2nd
Herbstsommer, Tim 42
Parmelee, Howard 45
Semmel, Butch 47
Davis, Jim 43
Vose, Larry 40
Welsted, Kirk 41
Hilburger, Dennis 30
Evans, Larry 40
Rittler, Chris 42
Rogers, Jim 40
Frew, John 39
Smith, Ed 45
Rogers, Gary 46
Mastin, Rich
Ashley, Jerry 41
Class A:
Morsch, Joe 41
McAllister, Bob 44
Sullivan, Bob 39
Kostraba, Emil 43
Wing, Roger
Crudele, Mike 45 3rd
Doran, Brooke (JR) 46 2nd
Sickles, Ted 37
Keenan, Chuck 39
Tones, Mark 38
Weichman, Kenny 45
Sullivan, Tim 36
Pilc, John 36
Williard, Larry 42
Garwood, John 47 1st
Jordan, Dale 41
Toombs, Andy 39
Baker, Andrew 38
Class B:
Hodges, Jim 38
Caryl, Robert
Morsch Jr., Steve 40 3rd
Tabak, Ed 32
Abbott, Jeremy (JR) 32
Morsch, Steve 24
Davis, Terry 42 2nd
James, Bryce 39
Kline, Charlie 36
Pitt, Josh (JR) 39
Somers, John 37
Taft, Tim 34
Kimbel, James
Auger, Norm 36
Fulkerson, Sheldon
Hamann, Pete 44 1st
Steiner, Rick 38
Davis, Ken 39
Woodhams, Jim 39
Class C:
Martin, Joe 25
Flick, Mike 39
Wilcox, Peaches 32
Forsyth, Jack
Mildenberger, Bill 35
Caryl, Dan 34
Reid, Jon 38
Hayes, Chris 28
Long, Kevin 37
Philio, Tom 35
Luther, Dave 37
Abbott, Jim 39
Oberlin, Don
Steinmetz, Sherry 31
Jones Jr., Reggie 45 1st
VanAmburg, Rich 39 3rd
Singleton, Jeff 41 2nd
Semmel, Wayne
Philio, Cindy 33
Class D:
Olney, Dick 40 2nd
Grattan, Rick 36
James, Jerry 37
Rosica, Dan
Wilcox, Don 35
Fitzsimmons, Randy 40 1st
Greer, Sheila 29
Flick, James (JR) 35
Reehil, Glen 33
Scroger, Tom 38 3rd
German, Carl 33
Zimmerman, Bill 26
Fitchette, Ted 36
Doran, Luke (JR) 33
Slocum, Jacob (JR) 24
Reich, Ed
Slocum, Dwight 24
McIntyre, Bill 24
Welsted, Elena